Ogłoszenie o naborze do projektu, 3.07.2025 r.

25 czerwca, 2025

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku, w partnerstwie z Instytutem ADN sp. z o.o. sp. k., ogłasza nabór do projektu „PROFESJONALNE KADRY PODLASIA – wsparcie rozwoju kwalifikacji mieszkańców subregionu białostockiego”.

Nabór rozpocznie się 3 lipca 2025 r. o godz. 10.00.

Liczba dostępnych miejsc wynosi 50.

Nabór skierowany jest do osób, które spełniają łącznie poniższe kryteria:

  • zamieszkują na obszarze Białegostoku/powiatu białostockiego, 
  • ukończyły 18. rok życia,
  • przystępują do Projektu z własnej inicjatywy i są zainteresowane podniesieniem swoich umiejętności lub nabyciem kwalifikacji, w tym kompetencji,
  • nie uczestniczą w tej samej usłudze u innego operatora,
  • nie są wykluczone z powodu sankcji wobec podmiotów, osób odpowiedzialnych i wspierających działania wojenne Federacji Rosyjskiej,
  • nie prowadzą działalności gospodarczej,
  • są zatrudnione jako pracownicy opieki długoterminowej.

Przed przystąpieniem do naboru należy zapoznać się z dokumentacją projektową dostępną na stronie w zakładce „Rekrutacja i dokumenty”.

Aby wziąć udział w naborze, należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny w zakładce „Dołącz do Projektu”. Formularz będzie aktywny w trakcie trwania otwartego naboru. Każda runda naboru będzie trwała minimum 14 dni lub do momentu otrzymania zgłoszeń w liczbie stanowiącej 200% dostępnych miejsc w ramach danego naboru. W przypadku, gdy liczba zgłoszeń poprawnych pod względem formalnym przekroczy liczbę dostępnych miejsc, o przyjęciu do Projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Samo wypełnienie i złożenie formularza rekrutacyjnego w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego nie jest równoznaczne z przyjęciem do Projektu..

Aby zostać zakwalifikowanym do udziału, należy – w ciągu 28 dni od otrzymania wiadomości e-mail o wstępnym zakwalifikowaniu – złożyć w Biurze Projektu następujące dokumenty: formularz rekrutacyjny (załącznik nr 1 do Regulaminu), deklarację uczestnictwa w Projekcie (załącznik nr 2 do Regulaminu), zaświadczenie o zatrudnieniu jako pracownik opieki długoterminowej (do pobrania). W przypadku niezakwalifikowania się do udziału w Projekcie, Kandydat/Kandydatka może ubiegać się o uczestnictwo w Projekcie w kolejnym naborze.

Łączny koszt dofinansowania usług rozwojowych realizowanych przez jednego Uczestnika/Uczestniczkę w ramach Projektu nie może przekroczyć kwoty 7 350 zł. Uczestnik/Uczestniczka zobowiązana jest do wniesienia wkładu własnego w wysokości 5 lub 10% wartości usługi rozwojowej.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę.
Wszelkie pytania można kierować do wybranego Punktu Obsługi Uczestników Projektu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

Skip to content